5 Valentīna diena Dāvanu Idejas pāriem

Ticiet vai ne, dāvanas, ko veicat ir vairāk ilgstoša ietekme. Meklēt savu vietējo lodītes vai juvelierizstrādājumu veikalu pēc rotaslietas pieņemšanas klasē. Kungi, jūs varat uzzināt, kā padarīt jūsu partneris ar rokām darināti artisan kaklarota, pērļu krelles parasti ir pieejami. Dāmas, jums būs iespēja, lai saprastu, kā padarīt rotaslietas, kas precīzāk atbilst jūsu stilu. Zvanu jūsu lodītes vai juvelierizstrādājumu veikalu iepriekš, lai saglabātu vietas diviem. Nodarbības par šo dāvanu idejas pāriem piepildās ātri.

Spa diena

Relaksējoša veids, kā pavadīt Valentīna diena ir baudīt jauki masāža. Kāpēc tikai dot savu mīļoto masāžu, kad jūs abi varat būt viens, tajā pašā laikā. Lielākā daļa kūrortu vai dienas spa būs īpašas paketes Valentīna diena, sevišķi pāriem. . Ieplānot sesiju ap 3pm un tas būs ideāls sākuma līdz vakariņām.

Nepieciešamais laiks: aptuveni 1 līdz 2 stundas

Desertu Gatavošanas klase

Pavārmāksla ka īpaša persona ir jauks žests. Lai padarītu maltīti vairāk neaizmirstamu, lai gan, dāvana ideja pāriem ir mēģināt vārīšanai klases. Lielākā daļa klases ir tikai stundu vai divas. Vēl svarīgāk, kāds cits dara traukus. Un tā kā tas ir Valentīna diena, mēģiniet klasi, kur var cept salds un garšīgs ārstēt. Sazinieties ar vietējo gardēdis pārtikas preču veikalu klases grafiku. Dažās kategorijās aizpildīt ātri, tāpēc pārliecinieties, lai izsauktu uz priekšu, lai veiktu rezervāciju.

mozaīkas māksla

Vai jums patīk sagrautas lietas? Mēģiniet mozaīkas mākslas klasi, kur jūs veikt krāsains, sagrautas gabalu flīzes un izrotāt lietas, piemēram, rāmji, vāzes. Valentīna diena, jūs varētu nofotografē sevi, rotā rāmi ar balta, sarkana, un rožu krāsainu flīžu gabalu, lai atzīmētu šo notikumu. Padarīt divi, un jūs abi varat veikt vienu darbu. Veikt rezervāciju iepriekš, lai nodrošinātu vietas.

Pudele Vīna

Vai jūs kādreiz esat sapņojis būt vīndaris un ar savu privāto etiķete vīnu? Tagad jūs varat. Daudzi vīna veikali ļauj pudeles savu vīnu. Pirmkārt, nogaršot vīnus no visas pasaules. Pēc izvēloties vīnu, kas jums abiem patīk, jūs iet cauri izgatavošanas procesā. Vīna veikals saglabās savu kuģi apmēram 60 dienas, kas ļauj jūsu vīna rūgt. Tad jūs iet atpakaļ uz pudeles, korķa, zīmogs, un faktiski drukāt un piemērot savu pielāgoto etiķeti. Galu galā, jums abiem būs aptuveni 30 pudeles savu vīnu, kas ļauj jums baudīt un atcerēties Valentīna diena vairākus mēnešus uz priekšu. Pārliecinieties, lai izsauktu uz priekšu, lai ieplānotu laiku.

 

Comments are closed.