Kulona rokdarbu mazgātājs

Tas ir lielisks projekts lietainā dienā … vai jebkuru dienu! Jūs varat veikt vairākas no tām uzreiz, un izlemt, cik tālu jūs vēlaties iet ar viņiem. Pakārt viņus no vienkāršas vadu, vai izmantot tos kā centrālais par savu fāzēm šedevrs.

Sākt ar izvēloties sadaļu jūsu origami papīru, ka jūs vēlaties, lai parādītu uz pultis, un novietojiet kulonu pāri vietai, kuru vēlaties samazināt. Ir ļoti svarīgi, ka jums ir asais asmens, vai arī jums var saplēst savu papīru. Apgriezt jūsu mazgātāja pirmais, un nepārvietojot mazgātājs, samazināt iekšējo apli otrais. Jums vajadzētu būt iespējai, lai samazināt gabals cauri, bet, ja ne, savukārt jūsu origami papīru pār balto pusē un vienkārši sekojiet malām esat izveidojis ar savu nazi, līdz tas ir pilnīgi sagriež.

Novietojiet mazgātājs uz vaska papīrs. Vieta 4 pilienus dimanta glazūru uz virsmas pusē mazgātāju vēlaties, lai segtu (es vienmēr aptver gludāka, rounder pusē). Izplatīšana ar amatniecības nūju, tas ir labi, ja daži noplūdes pār malu maz, jūs varat tīrīt to vēlāk. Novietojiet origami griešana tieši uz dimanta glazūru un nospiediet uz leju. Jums vajadzētu redzēt dažus no dimanta glazūru atklāties, un tas ir labi … jūs vēlaties, lai pārliecinātos, ka tas ir labi, un iestrēdzis! Tad pievieno vēl 4 pilienus dimanta glazūra uz augšu savu origami papīra un izplatīties visā vēlreiz. Ļaujiet šo sauss … apmēram stundu, atkarībā no tā, cik daudz dimantu skatiens jūs izmantojāt virsū.

Kad mazgātājs ir sausa, uzmanīgi izņemiet to no vaska papīru. Izmantojiet savu mazo smiltis smilšpapīrs, lai novērstu papildu dimanta glazūra no sāniem un apakšas mazgātājs. Jūs varat izvēlēties to darīt otru pusi atkārtojot tos pašus norādījumus, bet tas nav nepieciešams. Jūsu kulons tagad gatava virkni, ja vien jūs vēlaties “labu spīdumu” variantu es esmu uzdots turpmāk.

Augsta Spīduma iespēja

Pēc jūsu kulons ir sausa, nogādāt svaigā gabals vaska papīru. Sajauc savu epoksīda vienu instrukcijām uz marķējuma, un atcerieties, jums nav nepieciešams ļoti daudz …. par ēdamkarote aptvers vairākas. Pēc tam, kad jūsu epoksīda rūpīgi samaisa, ļoti lēnām un uzmanīgi pārlejiet jūsu kulonu, mēģina nevis iegūt pārāk daudz par, apmēram 1/8 “vai mazāk … jūs varat izplatīt to apkārt ar savu amatniecības stick izlīdzināt to ārā. Kad pabeidzis izplatīt savu epoksīda, jums ir ļaut jūsu kulons nožūt uz 24-72 stundām, atkarībā no biezuma pour. Es zinu, tas šķiet kā ilgu laiku, bet, ja esat veicis vairākas nešķiet tik ilgi … un jāgaida ir pilnīgi tā vērts! Kad epoksīda ir sausa, izmantot savu smilšpapīrs uz sāniem un atpakaļ, lai noņemtu lieko žāvēti epoksīda. Pēc slīpēšanas, tad es izmantoju Šķidro Lapu un vates tamponu, un tikai dot visa atpakaļ no mazgāšanas, lai dotu tai “metālkalumi” izskatu. Kad šis žūst (apmēram 30 minūtes vai mazāk) nodot ātri mētelis dimanta glazūru pa augšu, un jūsu spīdumu kulons ir pabeigta!

Es ceru, ka šie norādījumi palīdzēs jums … tas bija daudz izmēģinājumu un kļūdu, lai man, lai iegūtu šo formulu tiesības, un, cerams, jūs varēsiet veikt dažas skaistas kuloni sev vai dāvanām šajā brīvdienu sezonā.

 

Comments are closed.