Pērļu rūpes padomi

Kā es varu saglabāt manu pērles meklē skaists gadu desmitiem? Lūk, daži padomi palīdzēs jums saglabāt spīdums jūsu smalkas pērļu rotaslietas stāv gados. Cietība ir materiāls ir izturība pret skrāpējumiem un nobrāzumi. Salīdzinot ar dimantu, opāls, zelta un zobu šāda veida aparatūru, pērle joprojām ir salīdzinoši mīksts materiāls. Zinot, cik mīksts pērle ir, var palīdzēt mums saprast, kāpēc pērles nedrīkst tossed virs vai blakus citām dārgakmeņi ar dārglietu kastīte.

Un zinot, ka zobs ir grūtāk nekā pērle palīdz mums saprast, kāpēc par “zobu pārbaude” identificēšanai imitācijas būtu jādara tikai tad, ļoti viegli, vai arī izvairīties. Pamata koncepcija cietības ir tas, ka grūtāk materiāls saskrāpēt vienu, kas ir mīkstāks.

Bez tam ir mīksta, pērles ir viegli sabojāt, ķīmiskām vielām vai ēst prom ar skābēm, piemēram, etiķi un citronu sulu. Arī smago sekrēciju cilvēka ķermeņa ir ietekme uz perlamutra spīdums. Rībēt rotaslietas jāņem pirms jūs darāt vingrojumu, peldēšanās un peldēšana.

Siltums var pārvērst pērles brūnā vai žāvē, un padarīt tās kreka. Kultivētās pērles, jo īpaši tiem, ar tievu perlamutru, nav ļoti izturīgas. Tādēļ, lai izvairītos no krišanas vai sasmalcinot tos.

Tīrīšanas pērles

Par pērlēm maigumu un to zemā noturība pret karstumu un ķīmisko vielu nozīmē, ka piesardzība ir jāveic tīrot tos. Paturiet prātā šādas pamatnostādnes:

Nelietojiet komerciālos rotaslietas tīrīšanas par pērlēm, ja uzlīmes apgalvo, ka viņiem ir drošas pērles. Daudzi no tiem satur amonjaku, kas radīs pasliktināšanos.

Nekad tīras pērles ultraskaņas tīrītājs. Tas var bojāt pērles un izmazgāt krāsu, ja pērles ir krāsoti.

Nekad tvaika tīrišanas pērles. Karstums var nodarīt ļaunumu.

Nekad neizmantojiet mazgāšanas līdzekļus, balinātāji, pulverveida tīrīšanas, cepamais sodas vai amonjaka bāzes tīrīšanas līdzekļiem uz pērlēm.

Nelietojiet zobu birstes, tīrīšanas spilventiņi vai abrazīvus materiālus, lai attīrītu pērles. Tie var saskrāpēt to virsmas.

Ja tur ir vienreizējs netīrumu, ko nevar rubbed off ar mīkstu drānu, mēģiniet izmantot savus nagus. Viņiem ir cietību tikai 2 1/2 vai mazāk.

Tīrīšanas pērles nav sarežģīta. Pēc tam, kad jūs valkā viņiem, vienkārši noslaukiet tos ar mīkstu drānu vai zamšādu, kas var būt sauss vai mitrs. Tas novērsīs netīrumu uzkrāšanos un saglabāt svīšanu, kas ir nedaudz skāba, no ēšanas prom pie pērle perlamutru.

Pērles var mazgāt ūdenī un ziepēm, piemēram, ziloņkaula vai luksusa šķidruma (daži šķidrās ziepes, piemēram, Rītausmas, var sabojāt pērles) un notīrīt ar mīkstu drāniņu, bet ne suku. Pievērsiet uzmanību jomām ap urbumiem, kurā netīrumi var tiekties, lai savāktu. Pēc mazgāšanas tos, likt pērles Dzīvoklis mitru virtuves dvieli nožūt. Pēc tam, kad dvielis ir sausa, tām jābūt sausai. Nevalkājiet pērles, kad viņu virkne ir slapjš. Mītras stīgas stiept un piesaista netīrumus, kas ir grūti noņemt. Tāpat nav pakārt pērles nožūt.

Uzglabāšana pērles

Pērles veido apmēram 2-4% ūdens kopā ar kalcija karbonātu un organisku saistvielu. Ja pērles kļūt dehidrēta, viņi var saņemt trausls un kreka. Līdz ar to nevajadzētu turēt tuvu sildītājus vai vietās, kas saņem spēcīgu saules gaismu, piemēram, uz palodzes. Saglabašanas vieta var būt neparasti sauss, tāpēc, ja jūs kādreiz uzglabāt pērles tur, mēģiniet veikt tos reizēm un pakļaut tos mitruma vai mitrumu. Slēgti plastmasas maisiņus, nav labākā vieta pērlēm. Tās var saglabāt tos no elpošanas un kļūst mitrumu.

Juvelierizstrādājumu maisiņus vai auduma maisiņus jāizmanto, lai saglabātu kaut kas aizsargās tos no skrāpējumiem. Pērles var ietin mīkstu materiālu, un tur, kur ērti.

Pērļu kaklarotas var stiept ar laiku un rindas var iegūt netīrs un vājš. Tādējādi tie būtu rotātas periodiski aptuveni reizi gadā, bet tas atkarīgs no tā, cik bieži tie tiek valkātas. Labas pērles būtu savērtas ar zīda un ar mezgliem piesaistīti starp katru pērle. Tas viņiem liedz berzes pret otru un no izkliedējot ja virkne ir pauze.

Reizēm pērles savērtas ar zelta pērlītēm. Saskaņā ar Losandželosas pērļu stingrākus, zelts kļūst pērles ziloņkaula krāsā un koraļļu melns, un tas ir pastāvīgs krāsas. Tāpēc, tas nav ieteicams stīgu dārgas pērles ar zelta pērlītēm.

Paņemiet savu pērles piesakoties kosmētiku, matu aerosolus un smaržas. Šie skaistumkopšanas līdzekļi ir izgatavoti no ķīmiskām vielām un skābēm, kas var kaitēt jūsu pērles.

Paņemiet savu pērles kad dušā vai peldēšana. Tas nav labi, lai iegūtu stīgu slapjš, plus hlora vai ziepes var sabojāt pērles. Pērļu gredzeni būtu jāņem nost, mazgājot rokas vai traukus. Ielieciet gredzenu aizsargājošā konteinerā vai drošā vietā, kur tas nav nejauši kritums aizplūšanu vai pazust.

Izvēloties pērļu rotaslietas, pārbaudiet, vai pērle ir uzstādīts droši. Vēlams, pērļu būs tika urbti un pielīmē amatā uz montāžas, jo īpaši, ja tas ir gredzens. Pretējā gadījumā pērļu var vaļīgs. Ja pērle ir nevainojams, urbt caurumu varētu pazemināt savu vērtību. Šādā gadījumā, tas būtu drošāk, lai uzstādītu jaunas pērle ar pin, kulonu vai auskars nekā gredzenu.

Paceļoties pērļu gredzenu, satveriet kāta vai metāla daļu, nevis pērle . Tas novērsīs pērle no atslābtu un kas nonāk saskarē ar ādu eļļu uz savu roku.

Izvairieties valkājot pērles ar neapstrādātiem audumi, piemēram, Šetlandes vilnas. Tie var saskrāpēt pērles. Apmēram ik pēc sešiem mēnešiem, ir rotaslietas profesionāli pārbauda, ​​pērles jūsu rotaslietas ir droši piestiprināts vai ka virkne joprojām ir labs. Daudzi juvelieri darīs bez maksas, un viņi būs priecīgi atbildēt uz jūsu jautājumiem par aprūpē jūsu rotaslietas.

Comments are closed.