Unikālu Ziemassvētku galda rotājumu izgatavošana

Ziemassvētku galda pērļu rotas tiem viena veida Ziemassvētku pusēm ir jautri un viegli izdarīt. Ja jūs plānojat, lai padarītu savu Ziemassvētku galda rotājumi, viņi var būt laikietilpīga, un, ja jums ir ducis vai arī tā tabulas rotā, jums ir vajadzīga palīdzība!

Tas ir atkarīgs no Ziemassvētku puse jūs veida atmosfēru, kuru vēlaties, lai nodrošinātu un stilu jūs vēlaties, lai parādītu. Ja jums ir Ziemassvētku puse bērniem, vienkāršas centerpieces ar mājās akcentiem būs darīt, bet, ja tas ir elegants izauguši Ziemassvētku puse, jūsu Ziemassvētku galda dekori, iespējams, būs elegants un tradicionāla.

Ja jums tiešām rīko Ziemassvētku svinības bērniem, būt tik radoši, cik vēlaties. Laba ideja ir izrotāt ar putuplasta bumbiņas. Tie ir lēti, parasti ir ap pieciem dolāru pie amatniecības veikalā, un tie tiek pārdoti maisos viena izmēru vai jaukto izmēriem. Ar dažiem netoksisku amatniecības krāsas, daži līme uz acs āboli un sēklas krelles, jūs varat vērsties bumbiņu adorable sniegavīrs vai ornaments piemērotām koku.

Labākais veids, kā padarīt sniegavīrs, kas faktiski piecelties taisni ir samazināt nelielu apļveida gabals bieza kartona, izmantojot plānas bambusa nūju nodot caurumu centrā un ļauj pērles stāvēt. Ņem vienu no lielākajiem burbuļu bumbiņas un bīdiet to uz leju bambusa nūju pie pamatnes kartona, tad atkārtojiet ar vidēja izmēra bumbu un pēc tam neliela vienu sniegavīru galvu. Pērļu rota ar savu iztēli!

Lai sniegtu ilūzija spilgti dekoratīvo pērles, nu krāsu vai aerosola krāsu dažādus izmērus burbulu bumbiņas un roll tos mirdzēt. Pievienot svītras un trafaretu par zvaigznes vai sniegpārsliņas, lai padarītu tos unikāls. Izmantojiet papīra saspraudi, lai nodrošinātu lenti piekārtiem.

Par pieaugušo puses, reizēm vairāk dizaina ietekmi būtu jāizmanto, lai radītu perfektu Ziemassvētku galda rotājumu. Sākt ar citiem rotājumiem telpā, tēmu un iet ar to. Sākt ar galdauts … ja tas ir valsts stila tad izmantot spilgti flaneļa cilindrs vai Ziemassvētku krāsās, piemēram, sarkanā, zaļā, zelta, sudraba vai baltā krāsā. Ja istaba ir blāvs, apsveriet iespēju pievienot gaismas elementi uz kādu no tabulām. Viens skaists veids ir pievienojot peldošās sveces krāsota ūdens.

Pēc jūsu vietējo atlaide veikalā amatniecības sadaļa ir skaisti stikla un plastmasas bļoda varianti, no kuriem izvēlēties, un vidējā cena par maza vai vidēja lieluma gabals ir par vienu dolāru, un pusi vai trīs dolāru par lielākiem uzņēmumiem. Aizpildiet bļodas ¾ pilnas, pievieno pārtikas krāsvielas un iemaisa vēlamo krāsu.

Paketes peldošās sveces ir apmēram pieci dolāru par divdesmit četriem iepakojuma un kad deg aptumšotā zonā, tās parādās tik elegants.

Vēl viena ideja ir padarīt savu kristāla bumbas, izmantojot gravējumu risinājumu; Jūs pat varat iegādāties svētku šablonus gravēt. Izmantojot tās pašas bļodiņas pagriezts otrādi ar nelielu sveces ar darīt to triks, kamēr viņi sēž uz pamata, kas ļauj gaisam plūst uz liesmu. Lai veiktu montāžas bāzi ar izskatu zelta metalizētas folijas sakarsēšana, bez maksas vai laiku, izmantojiet alumīnija foliju un zelta amatniecības krāsu. Paņemt alumīnija foliju, lai dotu tai krokots izskatu un uzmanīgi atvērt to līdz tās sākotnējā lieluma. Uz līdzenas virsmas viegli nokrāsot zelta akcentiem visā spīdīgu sudraba pusē alumīnija foliju. Divi iegarenas koka bloki, atbrīvo naudu pie amatniecības veikalā darīs darbu arī tad, ja iesaiņo un novieto zem kristāla bumbu. Pabeigt izskatu ar mazu dāvanu kastes ietin multi izstrādāta Ziemassvētku ietinamo papīru vai foliju ar slēpto vakariņu piparmētru katram viesim pie galda.

Ziemassvētku galda pērļu rotas ir jābūt jebkuram Ziemassvētku brīvdienu puse un viesiem būs pārsteigts ar darinājumiem. Tie visi ir viegli, un viņiem nav nepieciešams daudz laika, lai kopā. Padariet savu pusi neaizmirstamu izmantojot vienkāršus elementus, lai jūsu Ziemassvētku galda rotājumi un izpētīt radošo aspektu Ziemassvētku dekora jo tas ir daudz veidu.

 

Comments are closed.